Na domowe i firmowe warunki- kurtyny PCV


Odgradzanie konkretnych części pomieszczenia za pomocą drzwi nie zawsze musi być praktyczne. Choć trudno w to uwierzyć, przegrody plastikowe mogą sprawdzić się o wiele lepiej. Wszystko zależy od miejsca i warunków w nim panującym. osłony antywirusowe.

Kotary PCV montuje się zazwyczaj w trzech najbardziej obleganych miejscach:

– w magazynach,
– chłodniach i mroźniach (także w samochodach mających funkcję chłodniczą),
– w halach przemysłowych.

W takich miejscach ich instalacja jest uzasadniona- w końcu są to pomieszczenia pracownicze. Warto jednak zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się na kurtyny paskowe z PCV w swoich małych przedsiębiorstwach, a nawet w mieszkaniach. Nic dziwnego, inwestycja w takie przegrody nie jest wielka, a trwałość znacznie dłuższa niż mogłoby się wydawać. Materiał, z którego wykonywane są takie kotary jest uodporniony na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Wiele z nich jest także ognioodporna oraz niepodatna nawet na najniższe temperatury. Kurtyny przechodzą również szereg atestów, które zezwalają na kontakt z żywnością.

Przegrody PCV są uniwersalne pod wieloma względami. Taki element zawsze jest przydatny w dużych zakładach, a nierzadko też w warunkach domowych.

Polecane: remont dachu.